top of page

Poznaj pakiety, które oferuję

Oferta

Mojo Desgin to Architektura wnętrz z kompletną ofertą usług. Jest w stanie zrealizować każdy projekt — od najmniejszego remontu po największą budowę. Bez względu na to, co planujesz, zapewni Ci wsparcie na każdym kroku. Sam zdecyduj jaki zakres współpracy będzie dla Ciebie najbardziej korzystny.

Planowanie przestrzenne

Czasami małe rzeczy robią dużą różnicę. Planowanie przestrzenne — usługa, dzięki której będziesz w stanie zmienić swoją przestrzeń i nadać jej nową atmosferę. Przygotuję projekt 2D dla danego pomieszczenia; 2-3 propozycje w postaci rzutów z najbardziej funkcjonalnymi rozwiązaniami ustawień mebli, ale także ewentualnych zmian ścianek działowych, także przy projektach deweloperskich, gdy dopiero planujesz zakupić mieszkanie.

Projekt kompleksowy

​Począwszy od wyboru wyposażenia i tkanin po planowanie architektoniczne, wypełnię przestrzeń Twoim unikalnym stylem i osobowością. Rozświetl swoje kąty dzięki funkcjonalnej i aranżacyjnej usłudze wzbogaconej o wizualizację 3D.  Pełna dokumentacja techniczna niezbędna do wykonania projektu: projekt instalacji elektrycznej i oświetlenia, projekt hydrauliki i c.o, projekt sufitów oraz posadzek, widoki ścian, projekt zabudów i mebli wraz z opisem, szacunkową lista zakupową.

Projekt online

Projekt wykonany zdalnie przez Internet w wybranym przez Ciebie zakresie. Współpraca bez wychodzenia z domu, szczegóły ustalamy telefonicznie lub mailowo. Stały kontakt na każdym etapie pracy nad projektem, oszczędność czasu jak i pieniędzy ponieważ ta forma współpracy jest tańsza od tradycyjnej. 

Kontakt

  • Facebook
  • Instagram
Thanks for submitting!
bottom of page